.

.

2 sztuk 8 Ohm 10 w Głośnik 102mm 4 cal Kwadratowy Głośnik Wodoodporny Jasne Stożek Papieru Jasny Cap 60mm Zewnętrzna Magnetyczne Wysokość 37mm

2 sztuk 8 Ohm 10 w Głośnik 102mm 4 cal Kwadratowy Głośnik Wodoodporny Jasne Stożek Papieru Jasny Cap 60mm Zewnętrzna Magnetyczne Wysokość 37mm

€ 13.19

Ilość produktu
Istniejący

Materiał : Żelaza i wysokiej jakości tworzywa sztucznego POwer : 10 WOdporność : 4 RŚrednica : 102mm Zewnętrzny Magnetyczne : 60mm Grubość : 37 MM
Numer modelu : D11 W-102 F60 M37 H-8  Jeśli spędzasz nad pewną cena na naszym sklepie. Dostaniesz ogromne zniżki automatycznie :
Ponad30.00 $ Dostać 1 $ Off,
Ponad60.00 $ Dostać 3 $ Off,
Ponad90.00 $ Dostać 5 $ Off.
Jeśli masz specjalne instrukcje dotyczące zamówienia, takie jak instrukcje dropshipping i prezent zamówienia, prosimy o kontakt z nami, a my jesteśmy szczęśliwi, aby pomóc.
Jesteśmy Producentem Bezpośrednim Dostawcą, mamy duży zapas, mamy przyjmować zamówienia hurtowego lub drop shipping, akceptujemy małe zamówienia i nie MOQ. Proszę convo nas szczegóły do współpracy.
Jeśli masz jakiekolwiek inne pytania dotyczące naszych produktów. Proszę nie wahaj się skontaktować z nami.
1. pełna płatność musi być dokonana w ciągu 15 dni po złożeniu zamówienia.
2. We obsługiwać więcej niż 16 metod płatności, takich jak VISA, Paypal, Web Money.
3. zazwyczaj oznajmiać minimalną wartość. Uprzejmie proszę pamiętać, że kupujący są odpowiedzialni za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł i podatków dla przywozu do danego kraju.
Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.Różnorodność wysyłka firmy są dostępne, różne shipping company do różnych kosztów.
Normalnie my wysyłamy zamówienia w 1-3 dni roboczych po zakończeniu płatności, jeśli potrzebujesz korzystne lub szybka wysyłka, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili. My odpowiemy JAK NAJSZYBCIEJ.
Numer Przesyłki zostaną wysłane do ciebie za pośrednictwem poczty e-mail po zamówienie zostało wysłane.
Lf nie otrzymasz Tropi Liczbę e-mail w ciągu 7 dni roboczych potwierdzać zapłatę, proszę sprawdzić folder spam, a następnie skontaktuj się z nami.
NIE wysyłamy w Soboty i Niedziele! (Jeśli zamówienie były umieszczone na Piątek, termin Dostawy może opóźnić do Poniedziałku lub Wtorek)
Możemy akceptować powrotu i pełny zwrot z regularne 7 dni do 15 dni od daty otrzymania, przedmioty, prosimy o kontakt z nami przed wysłaniem go z powrotem lub opuszczać negatywną informacje zwrotne.
Koszty wysyłki jest wypłacane przez kupującego. Nie przyjmujemy elementy, które jest zniszczone przez ludzkich zachowań.
Powinien zwrotów być requred :
Krok 1) Skontaktuj Się Z Nami za pośrednictwem poczty,
Krok 2) Zapewnienie jak najwięcej szczegółów, jak to możliwe o problemem o,
Krok 3) Zezwolenia do zwrotu towaru zostanie wydane,
Krok 4) zwrócić przedmiot do uzgodnionej wymiany lub zwrotu.

Dane produktu

Numer modelu:
8ohm10W
Nazwa marki:
JU-HIWOR
Typ:
Głośnik
Diameter:
102MM
Type By Hiwor:
D11 10W Speaker
specification:
8ohm10W

Więcej produktów w kategorii