.

.

LAMEILA Silikonowe Szczotki Pędzle Do Makijażu DIY Maska Twarzy Szczotka makijaż krem Mieszanie Fundacja Korektor Do Twarzy Kosmetyki Narzędzie

LAMEILA Silikonowe Szczotki Pędzle Do Makijażu DIY Maska Twarzy Szczotka makijaż krem Mieszanie Fundacja Korektor Do Twarzy Kosmetyki Narzędzie

€ 1.39

Ilość produktu
Istniejący

Cechy :
. Profesjonalne Silikonowa Maska Szczotki : ten miękkie silikonowe maska szczotka wykonana jest z wysokiej jakości silikonu i jest miękka i gładka do stosowania kremu.
. Lekki i przenośny : wygodne do codziennego użytku, rozmiar do użytku profesjonalnego i domowego, nawet do podróży i imprezy.
. Wysokiej jakości silikon szczotka : Z silikonu aplikator głowy, ten miękkie twarzy szczotka jest wystarczająco silny, aby być stosowane przez długi okres czasu i równomiernie stosowane a cienka warstwa pielęgnacji skóry.
. Nadaje się do skóry typu [twarzy i ciała], z super miękkie i higieniczne luksusowe dotykowy, super łatwy do usunięcia produktów z twarzy.
. Łatwe do czyszczenia : Ten uchwyt twarzy błotna maska aplikator jest łatwe do czyszczenia wodą, ale należy znać ochronna szczotka, należy pamiętać.
Dane techniczne :
Typ : Maska Szczotka
Materiał : PS + Silikon
Rozmiar : 16*1.5 cm
Kolor : Niebieski
Pakiet Zawiera :
1 x Maska Szczotka
Uwagi :
1. ze względu na różnicę między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. Gwarantujemy styl jest taki sam, jak widać na zdjęciach.
2. ze względu na pomiarze ręcznym i różnych metod pomiarowych, proszę pozwolić 1-3 cm odchylenia. Dzięki!

Dane produktu

Typ artykułu:
Pędzel do makijażu
Materiał:
Silikon
Używane z:
Różu
Szczotka materiał:
Nylon,Silikon
Materiał uchwytu:
Metal

Więcej produktów w kategorii