.

.

Łóżko Kolebką Muzycznej Karuzeli przez Telefony Łóżko Dzwon Wsparcie Arm Cradle + Music box z liny/automatyczne Carillon muzyki box (Withou

Łóżko Kolebką Muzycznej Karuzeli przez Telefony Łóżko Dzwon Wsparcie Arm Cradle + Music box z liny/automatyczne Carillon muzyki box (Withou

€ 7.00
€ 7.89
-11 %

Ilość produktu
Istniejący

lekka muzyka pomaga, aby dziecko łatwo muzyka może zasnąć. im więcej pomóc wzmocnić wczesna nauka dla dzieci. It odgrywa kluczową rolę w " okablowania " z mózgu dziecka do nauki.
słuchanie muzyki pomoże nauczyć dziecko o wzory i sekwencji i rytm, compas i tonu, które są przydatne do rozwiązywania problemów i starych reasoning muzyki. na początku ekspozycji do słuchania muzyki może pomóc promować krytyczne umiejętności, język i czytania i pisania, kreatywność i koordynacji.
ten a nowa karuzela muzyka cradle cradle + Wind-up music box, transmisja światła muzyka do pomóż dziecku spokojny sen. łatwa i wygodna obsługa, to będzie haczykowate i odwrócił się podczas odtwarzania muzyki, i można wstrzymać podczas gry.
jest to karuzela muzyki przez mobile music box i cradle cradle dla dzieci poniżej 3 lat. obrotowy hak podczas odtwarzania muzyki, i można wstrzymać podczas gry.
ciąg music box : mocy akustycznej wiosnę, użyć przycisku, aby zapalić wiosna mocno, następnie zwolnij i nie będzie.
Carillon : 12.0x6.7x2.5 cm
klipy do 4 cm średnicy
materiał : ABS
kolor : Biały
całkowita wysokość łóżko Dzwon mobilny cradle Uchwyt : 86 cm
sposób użycia :
to jest łatwy w użyciu : obrócić przycisk, który protrudes, a następnie zwolnij przycisk, the pozytywka odtwarza muzykę, nie ma " przycisk pauzy w polu muzyki, i 'you może nacisnąć przycisk, aby wstrzymać odtwarzanie w muzyki, gdy chcesz, aby wstrzymać.
to zawiera :
5 sztuka wsparcie widelec zestaw
1 x music box (Bez lalki)
uwaga : strzelanie światła i różne wyświetlacze mogą powodować kolor pozycja na zdjęciu trochę różni się od prawdziwych. dozwolone błąd pomiaru jest +/-1-3 cm.

Dane produktu

Kolor:
White
Nazwa marki:
wivarra
Materiał:
Plastikowe
Styl:
Nowoczesne

Więcej produktów w kategorii