.

.

2 przyciski Keyless uncut Klapki Samochód Zdalnie Klucz Fob z ID48 Chip dla VW Beetle Bora Golf Passat Polo Transporter t5 2002-2010

2 przyciski Keyless uncut Klapki Samochód Zdalnie Klucz Fob z ID48 Chip dla VW Beetle Bora Golf Passat Polo Transporter t5 2002-2010

€ 6.00
€ 7.15
-16 %

Ilość produktu
Istniejący

Opis Producent Numer Części : 1 J0 959 753 AGFunkcja :
-Wymiana dla VW.
-To klucz.
-Z chipem.
-100% Wraz z elektroniki, transponder chip i baterii.
-Proszę porównać dokładnie przed jego zakupieniu.
-Ten pilot klucz musi być cięte i zaprogramowany w celu uruchomienia silnika
-Jest to wygodne dla ciebie.
-Z 2 przyciski.
-Dealera lub Ślusarz do cięcia ostrza klucz i programu pilota do pojazdu.Materiał obudowy : ABS + Metal Kolor : Czarny Blade : NE72 Przycisk : 2 Przycisk Częstotliwość : 434 mhz Interchange Numer Części : 1 J0 959 753 AGCo to jest W Zestawie : Kompletna key fob z elektroniki i baterii Programowanie :
-Ten pilot musi być zaprogramowany przez motoryzacyjny lub dealerskiej. nie ma sposobu, aby program siebie.Montaż Dla : ( zgodność jest tylko w celach informacyjnych, proszę porównać sposób z oryginalnego jedno przed zakupem!)
-VW Beetle Bora Golf Passat Polo Transporter T5 Kompatybilność :
-Upewnij się, że pojazd jest na powyżej kompatybilność przewodnik. Jeśli twój pojazd nie jest na przewodnik ten pilot nie będzie pracować dla ciebie. I upewnić się, że przycisk jest samo z oryginalnego pilota. ten pilot nie rozpocznie swój samochód, jeśli nie jest to samo.Uwaga :
1. We zapewnić wyraźne zdjęcia, pomiary, gdzie to możliwe. Proszę sprawdzić jak najwięcej, aby upewnić się, że przedmiot jest jeden, które potrzebujesz.
2. proszę pozwolić 0.5-1 cal różnicy ze względu na pomiarze ręcznym. (1 cal = 2.54 cm)
3. kolor rzeczywistej pozycji może nieznacznie różnić się od aukcji obrazy ze względu na innym komputerze ekran, dzięki za wyrozumiałość.
4. jak Program : dealer/ślusarz programowania będzie wymagane.
5. nie ma Instrukcji Zawarte. Professional Instalacja Jest Bardzo Zalecane.
6. jeśli klucz został używane prawidłowo, to nie jest zalecane, aby zaktualizować go.Pakiet obejmuje1x Remote Key (z baterią)

Dane produktu

Liczba Przycisków:
2 Przyciski
Dostosowanie:
Nie
R/c funkcji:
Z
Numer części interchange:
other
Część producent numer:
1J0 959 753 AG
Rodzaj materiału:
ABS+Metal
Inne numer części:
other
Kraj/region samochodów producenci:
China
Model Number:
AM_KEY_111

Więcej produktów w kategorii