.

.

Gra zręcznościowa części Wysokiej jakości Wyjście 5 v 12 v 24 v zasilacz do zręcznościowa gra maszyna

Gra zręcznościowa części Wysokiej jakości Wyjście 5 v 12 v 24 v zasilacz do zręcznościowa gra maszyna

€ 21.61

Ilość produktu
Istniejący

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Jeśli masz jakieś pytanie dotyczące każdej pozycji w naszym sklepie, proszę dotykowy nas. Jeśli kupisz dowolny element luzem, skontaktuj się z nami bez wahania. Będziemy dostarczać bardziej konkurencyjne ceny do ciebie W założeniu zapewnienia jakości. Życzymy miłego zakupów w naszym sklepie. Gra Raj Zespół Gra zręcznościowa części Wysokiej jakości Wyjście 5 v 12 v 24 v zasilacz MD 200 dla gier arcade maszyna 1. niska cena i wysoka niezawodność
2. Input pracy waluty : 1 A/0.7 A
3. AC wejście zasilania 110 v/220 v
4. wejście pracy czestotliwosc : 50/60 hz
5. Soft-start prądu może zmniejszyć wejściowego AC wpływ skutecznie
6. z zwarciem i zabezpieczenie przed przeciążeniem
7. niewielkich rozmiarów, lekki
8.100% pełnego obciążenia spalanie test
9. zainstalowany z EMI filtr, minimalna fala Wejściowego AC ..... 100/240 v Napięcie wyjściowe + 5 v 10 A + 12 v 8 A + 24 3 A Przesyłka 1. Orders przetworzone terminowe po potwierdzeniu płatności.
2. tylko wysyłamy potwierdzonego zamówienia adresów. Proszę pewni, że twój adres zamówienia utrzymuje same jak adres wysyłki.
3. jeśli nie otrzymałeś swoje zamówienia po 30 dni od płatności, prosimy o kontakt z nami. Będziemy śledzić swoje zamówienie aż je dostać. Zwrot "zwrot 1. You mają 7 dni na kontakt z nami i 30 dni zwrócić go od daty otrzymał. Jeżeli rzecz jest w twoich rękach więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane, a następnie nie będziemy zwrotu lub wymiany do ciebie. Zarówno sprzedającego i kupującego w połowie są odpowiedzialne za koszt wysyłki.
2. wszystkie wracać rzeczy w oryginalnym opakowaniu i zapewniając nam numer śledzenia przesyłki i konkretnego powodu do powrót jest koniecznością.
3. zwrócimy pełną oferty kwoty po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie. Gwarancja 1. akcesoria 3-miesiąc gwarancji, wszelkie maszyna 12-miesiąc gwarancji.
2. wadliwe elementy muszą być zgłaszane i wrócił w okresie gwarancji. Musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. Opinie Jesteśmy bardzo wdzięczni za pozytywne opinie (pięć gwiazdek). Przed opuszczać negatywną lub neutralną informacje zwrotne, prosimy, że należy natychmiast skontaktować się z nami. Jeśli masz problem, po prostu zachęcamy do kontaktu z nami o swoje obawy w przez naszych skrzynki e-mail.

Dane produktu

Numer modelu:
power supply GP-PS017
Wiek:
> 8 lat
Typ wtyczki:
US Wtyczka
Is_customized:
Tak
Nazwa marki:
FGHGF
Typ:
power supply
Place of origin:
China

Więcej produktów w kategorii