.

.

HLBY-Rower reflektor Jarzeniowe MTB Rower Naklejki Jazda Na Rowerze Obręczy Naklejki Odblaskowe Naklejka Akcesoria samochodowe

HLBY-Rower reflektor Jarzeniowe MTB Rower Naklejki Jazda Na Rowerze Obręczy Naklejki Odblaskowe Naklejka Akcesoria samochodowe

€ 0.46

Ilość produktu
Istniejący

BMDT-Rower reflektor Jarzeniowe MTB Rower Naklejki Jazda Na Rowerze Obręczy Naklejki Odblaskowe Naklejka Akcesoria samochodowe Jarzeniowe MTB Rower Naklejki Jazda Na Rowerze Obręczy Naklejki Odblaskowe Naklejka Idealny dla hamulec jazda na rowerze (unsuited do v-brake).
Może być dołączony do koła lub felgi swojego roweru lub motocykla.
Fluorescencyjne w nocy, w celu zapewnienia bezpieczeństwa, jak również jako dekoracji.
Należy oczyścić obszar przed przyklejania.
Ilość : 1 sztuka (zawiera 8 naklejki).
Rozmiar : 21 cm x 0.8 cm.
Kolory : Pomarańczowy, Niebieski, Żółty, Srebrny, Czerwony
Materiał : naklejki
Pakiet Zawiera :
1 * rowerów Obręczy Naklejki Odblaskowe Wysyłka :
Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 7 dni po zakończeniu płatności.
Robimy ma gwarancji czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy.
Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych.Powroty :
Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
Zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od otrzymania rzeczy dla każdego powód. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach.
Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy.
Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację z firmą logistyczną, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty. Nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.Gwarancja i Konserwacja :
Oferujemy 1-miesiąc bezpłatną wymianę.
Kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.

Dane produktu

Więcej produktów w kategorii