.

.

Niebieski Motyl i Iris-Counted Cross Stitch Zestawy-DMC DIY Handmade Robótki do Haftu 14 ct Cross Stitch zestawy

Niebieski Motyl i Iris-Counted Cross Stitch Zestawy-DMC DIY Handmade Robótki do Haftu 14 ct Cross Stitch zestawy

€ 33.00
€ 44.61
-26 %

Ilość produktu
Istniejący

Proszę przeczytać całą stronę dokładnie przed zakupem! Jeśli chcesz plik PDF, mnie połączyć i zostawić swój adres e-mail. Będę wysłać wzór do ciebie e-mailem w 24 godzin. Na plik PDF cena jest $9.99. Stitch : Counted Cross Stitch Tytuł :  Niebieski Motyl i Iris           Przez : M & W e-commerce, Inc.Szwów : 240 w x 320 h Rozmiar : 17x23 "(43.5x58.1 cm) Kolory : 89(Mapach dla DMC nici); wykorzystuje stałe nici kolory, Wszystkie szwy są pełne Szwów.Nie połowa szwów lub powrotem szycia.Zawarte w tym zestawie są : biały kolor 14 liczyć Aida x-stitch tkaniny, Black & White PDF Wzór wykres z Symbole, Kolorami nici palety i nici separator z presorted 6-strand Poliester Muliny, Igła i kompletne i Angielskich instrukcji ~ Wszystko Czego potrzebujesz, aby zakończyć ten Ściegu projektu!
1. podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. Będziemy wysyłać rzeczy w ciągu 3 dni po zakończeniu płatności.
2. nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane.
3. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, ceł, i podatków dla przywozu jesteś swojego kraju. Te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. Nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki. Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych.
1. We wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.
2. zwrócimy ci jeśli powrót rzeczy w ciągu 15 dni od otrzymania rzeczy dla każdego powód. Jednak, kupujący powinien upewnić się, że rzeczy wracać są w oryginalnych warunkach. Jeśli elementy są uszkodzone lub utracone, gdy są one zwracane, nabywca będzie odpowiedzialna za takie szkody lub straty, i nie będziemy dają kupującemu pełny zwrot pieniędzy. Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację z firmą logistyczną, aby odzyskać koszty uszkodzenia lub utraty.
3. nabywca będzie odpowiedzialny za wysyłek opłat wracać rzeczy.
1. oferujemy 1-miesiąc bezpłatną wymianę. Kupujący może poprosić o wymianę w ciągu 15 dni od otrzymania produktu. Kupujący powinien zwrócić produkt w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty wysyłki do powrotu.

Dane produktu

Tkaniny ściegiem krzyżykowym ct numer:
14ct
Nazwa marki:
Ankicoleman Designs
Rama:
Nie
Wykorzystanie:
Obrazy
Typ wzoru:
Floral
Styl:
Koreański
Typ:
Pakiet
Materiał:
100% poliester
Płótno metoda pakowania:
Składane
Opakowanie zewnętrzne:
PVC
Use:
Household Essentials/Decoration

Więcej produktów w kategorii