.

.

IBROKENPARTS Ori Powrót Wymiana światła dla iPhone 8 7 6 s plus Wyświetlacz Podświetlenie Film Przycisk Home Rozszerzenie Flex

IBROKENPARTS Ori Powrót Wymiana światła dla iPhone 8 7 6 s plus Wyświetlacz Podświetlenie Film Przycisk Home Rozszerzenie Flex

€ 7.00
€ 7.48
-6 %

Ilość produktu
Istniejący

Najwyższej Jakości Wyświetlacz LCD Podświetlenie Naprawy Części dla i Phone 6 s 6 splus 7 7 plus 8 8 plus Powrót światła Film Wymiana -17.50/lot -94.50/lot -33.80/lot -55.25/lot -19.50/lot -36.43/lot Specyfikacja :
• Brand new ORI wysokiej jakości podświetlenie film
• 100% wysokiej jakości zamiennik części
• To, aby zastąpić podział podświetlenie
Pakiet Obejmuje : 1 XBack światła film Dla i6s-i8 Dla 6 s 6 s plus Dla i7 7 plus Dla i8 8 plus   Płatności
• Przy zakupie na Ali Express, twoje płatności są chronione przez Escrow. Śledzić swoje zamówienie na każdym etapie dostawy online i czuć bezpieczne, że płatność będzie tylko wydany do dostawca po potwierdzeniu odbioru zamówienia. Z Escrow, swoje karty kredytowej szczegóły nigdy nie są narażone.
Wysyłka warunki • W celu zagwarantowania czas wysyłki i bezpieczne dostawy, jesteśmy TYLKO w stanie wysyłać rzecz do krajów Wymienione w Wysyłki i Pakowania. Powrót Policji •, Jeżeli nabywca nie lubią rzeczy po otrzymaniu go, przyjmujemy do pełnej refundacji, ale kupujący musi wysyłać rzecz z powrotem do nas bez użycia, kupujący zapłacić za koszt wysyłki do wysłać go z powrotem do sprzedawcy. Odpowiedź : • Drodzy kupujący, doceniamy twój biznes, jeśli są zadowoleni z naszych usług, proszę zostawić nam pozytywne opinie. • Prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną lub neutralną informacje zwrotne. Naszym celem jest, aby zapewnić Najwyższy Poziom Obsługi klienta, będziemy pracować z wami, aby rozwiązać wszelkie problemy. Skontaktuj się z nami : • Do nas, po służbie jest kluczem, jeżeli masz jakieś quetsions, możesz Porozmawiać z nami na Trademanage lub Wiadomość nas, jeśli nie jesteśmy w internecie, będziemy wrócić do nas w ciągu 24 hoursing.

Dane produktu

Kolor:
For iPhone 6S, For iPhone 6S Plus, For iPhone 7 Plus, For iPhone 7, For iPhone 8 Plus, For iPhone 8
Typ:
Ekran dotykowy
Numer modelu:
ibrokenparts-6sbacklight005
Ekran:
4.7
Nazwa marki:
Accesfine

Więcej produktów w kategorii