.

.

Dla Oukitel K4000 Pro ekran dotykowy TP Panel idealne naprawa części + narzędzia szkła z wymiana czujnika w digitizerze

Dla Oukitel K4000 Pro ekran dotykowy TP Panel idealne naprawa części + narzędzia szkła z wymiana czujnika w digitizerze

€ 5.14

Ilość produktu
Istniejący

-27.99/piece -18.47/piece -36.82/piece -28.99/piece -22.99/piece 1. drodzy rosyjskich przyjaciół proszę zostawić nam ci pełną nazwę ze względu na rosyjski polityka i łatwe do odprawy celnej.2. oferujemy różne wyświetlacz ekran (ekran dotykowy samolot). Prosimy o kontakt z nami, jeśli masz jakieś potrzeby; dzielimy najnowsze informacje z telefonu komórkowego części zamiennych w chińskim rynku z wszystkich naszych klientów.3. wszystkie urządzeń być przetestowane przed wysyłką, w 100% działa dobrze. Jeśli to nie może być stosowany po otrzymaniu i przetestowane, proszę nie martw się i skontaktuj się z nami, będziemy ci zadowolony rozwiązanie.4. proszę nie akceptuje paczkę, jeśli jest uszkodzony, tak, że możemy zapytać reklamację z ekspresowych.5. otworzyć spór przed komunikacji oznacza zrezygnować po sprzedaży usługi.Proszę używać oknie komunikatu lub trade manager, aby skontaktować się z nami na wszelkie problem, odpowiadamy was w ciągu 48 godzin. Cechy : Kompletny montaż h ekran dotykowy.Wymień uszkodzony, uszkodzony, pęknięty, bezużyteczny szklanym ekranie lub Digitizer doskonale.Ta pozycja jest dla marka nowy ekran dotykowy digitizer, wstępnie zmontowany z LCDGotowy do naprawy!!! Łatwy do naprawy!Najlepszy zamiennik dla telefonu komórkowego.Wszystkie testowane, 100% pracy! 100% satysfakcja gwarantowana! Dane techniczne : Kompatybilność : dla Oukitel K4000 Pro
Ekran dotykowy TP
Pakiet zawiera : 1pcx Oukitel K4000 Pro Ekran dotykowy TP
1 zestaw * naprawa narzędzia1pcx prezent 1. Escrow jest akceptowane tylko (za pośrednictwem Visa, Master Card, Western Union, QIWI, i wir e Transfer za pośrednictwem banków). 2. to zwykle trwa 24 godzin dla przyjeździe płatności do sprzedającego konto. bank może odrzucić płatności w 24 godzin, więc dla biznesu bezpieczeństwa, zaczynamy zorganizować zamówienie po zapłaceniu przybywa całkowicie. 3. some celne kraju życzenie taryfy przed wysłaniem pakiet do kupującego. kupujący powinien być świadomi jego własne customs' polityka jako taryfy jest wypłacane przez kupującego.
1. wszystkie rzeczy są w magazynie i są wysyłane do ciebie w ciągu 3 dni po twój zapłaty. 2. należy pamiętać, że przedmioty zakupione na wakacje są wysyłane następnego dnia roboczego. 3. jeśli nie otrzymasz towar w ciągu 30 dni roboczych po zapłaty za chiny poczta lub innych, prosimy o kontakt z nami.

Dane produktu

Kolor:
Biały, Czarny
Typ:
Ekran dotykowy
Numer modelu:
k4000 pro
Ekran:
≥5
Nazwa marki:
Oukitel
Color:
Black
Package:
Anti-static bag + foam bag + carton
Name:
For Oukitel K4000 Pro TP Touch Screen

Więcej produktów w kategorii