.

.

Przenośny Protect Case + Czarny Odpinany Pierścień Pasek na Szyję dla Garmin GPSMap 60CS 62 64 62st 63SC 64st 66st Astro 320 220

Przenośny Protect Case + Czarny Odpinany Pierścień Pasek na Szyję dla Garmin GPSMap 60CS 62 64 62st 63SC 64st 66st Astro 320 220

€ 6.00
€ 8.30
-28 %

Ilość produktu
Istniejący

(Przenośny Przypadku EVA) Opis : Dobrej jakości trzeciej części produktu. Prosta konstrukcja dla funkcjonalność, trwałość i ochrony. Ta sprawa ma zaniżone dobry wygląd z czarnym pokrywa. Miękkie wewnętrznej, aby chronić swój przedmiot, gdy nie jest w użyciu. Wysoka długość zip sprawia dostęp do urządzenia szybki i prosty. Kompaktowy i wykonane z trwałego mulded EVA. (Odpinany Pasek Na Szyję) Cechy :
Najprostszy i najbardziej skuteczny sposób, aby prowadzić swój Garmin GPS. The Odpinany Smycz na Szyję jest trwałe i wygodne pasek, że można nosić wokół szyi i do, które można łatwo podłączyć GPS Garmin. Trendy, uroczy i fajne Smycz na Szyję! To jest miękkie i trwałe. Błyszcząca i gładka powierzchnia zapobiega dyskomfort skóry. Umożliwia przenoszenie urządzenia GPS wygodnie. Często to Neck Smycz jest bezpieczeństwo wymagania w miejscach publicznych. Prosty i stylowy design mecze każdego stroju i sprawia, że wyglądają atrakcyjne i modne. Ten smycz może być również używany do przenoszenia MP3 graczy, ręczny urządzeń do gier i nawet kamer. Być pewni, że twój telefon ma smycz port przed początku, ten produkt będzie działać tylko jeśli telefon ma smycz otwarcia. Wziąć mały ciąg na końcu uchwyt (uchwyt wygląda jak szkło powiększające). Pętli ten ciąg poprzez swoje telefony smycz portu i bezpieczne. Jeśli uchwyt nie jest podłączony do naszyjnik część, wystarczy podłączyć metalowy pierścień do circular tab na naszyjnik (nie jest srebrny przycisk w środku okrągły tab.) Jeśli uchwyt jest podłączony do naszyjnik część można zwolnić go naciskając przycisk metalu w środku okrągły tab. (Odpinany Pasek Na Szyję) Dane techniczne : Typ : Odpinany Telefon komórkowy Smycz na Szyję. Długość całkowita : 20 cali. Długość paska : 32 cali. Ilość : 1 *Przenośny Przypadku EVA 1 * odpinany Pasek Na Szyję KOLOR : Wszystkie zdjęcia są robione przez profesjonalnych fotografów pod światło studio. Ponieważ kolory różnią się wśród różnych warunkach oświetleniowych, różne monitory i nawet różnych osób, kolory rzeczywistej pozycji może być nieco inny od kolory na zdjęciu. Różnica w kolorze jest nie jakość defect. GPS jest tylko dla demonstracji i NIE jest wliczony w cenę na sprzedaż. WYSYŁKA wysyłamy w dwóch firm dzień.
stany Zjednoczone pakiety zostaną wysłane przez e Packet Pierwszej Klasy Poczta, i oferujemy bezpłatne i śledzenia wysyłki dla większości NAS zamówienia z wyjątkiem niektórych niskiej wartości pozycji.

Dane produktu

Retail package:
Nie
Typ:
Portfel Przypadku
Rozmiar:
For 4.3 inche GPS
Cechy:
Simple design for functionality, durability and protection.
Nazwa marki:
ickoy
Projekt:
Zwykły
Funkcja:
Anti-knock
Kompatybilny marka:
Universal

Więcej produktów w kategorii