.

.

Nowoczesne DIY bezpieczeństwa galanterii skórzanej rzeźba Beveler Skiver przerzedzenie skóra Craft nóż ostrze fałdy szwy narzędzia Handmade sztuki wd02

Nowoczesne DIY bezpieczeństwa galanterii skórzanej rzeźba Beveler Skiver przerzedzenie skóra Craft nóż ostrze fałdy szwy narzędzia Handmade sztuki wd02

€ 2.00
€ 2.12
-6 %

Ilość produktu
Istniejący

Jeśli podoba ci się ten element, należy dodać go do swojej listy życzeń, jeśli podoba ci się nasz sklep, należy dodać go do swojej listy magazynu. dziękuję bardzo!!! ^-^100% same jak na zdjęciu.100% dobra obsługa klienta.100% top quality assurance.Materiał : żelazo
Kolor : czarny srebrny Wymiary produktu : 17.3 cm/6.81*1.6 cm/0.63*2 cm/0.79
Wytnij nóż sam został zainstalowany ostrze zastrzegania : 3 ostrza
Zastosowanie : skórzane cienkie cienkie cienkie.>> Wysyłka :
Będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub.
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. w oparciu o dotychczasowe doświadczenia.
 
>> FAQ :
1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji?
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich tropić liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia?
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie?
Radzimy spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar)
4. czy można zadeklarować niższą wartość?
Tak, zazwyczaj'll zadeklarować $10-20 $ dla małych paczek (1-5 szt). Jeśli masz specjalny wniosek skontaktuj się z nami.
5. jestem ponownie sprzedawca, chciałbym kupić wiele elementów swojej pozycji, co to jest cena hurtowa?
Witam, dzięki za pytanie, jeśli chcesz kupić większą ilość, proszę wysłać e-mail do nas, będziemy ci najlepsze ceny, dzięki!
 
>> Powroty :
Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.

Dane produktu

Numer modelu:
Leather thinning knife
Materiał:
Metal

Więcej produktów w kategorii