.

.

Gaźnika regulacja narzędzie Pac Man Pojedyncze D Podwójne D Sześciokątnym Gniazdem Sześciokątnym 21-Zęby Wielowypustowo 7-Zęby Wielowypustowo śrubokręt Nowy Marka

Gaźnika regulacja narzędzie Pac Man Pojedyncze D Podwójne D Sześciokątnym Gniazdem Sześciokątnym 21-Zęby Wielowypustowo 7-Zęby Wielowypustowo śrubokręt Nowy Marka

€ 7.00
€ 7.92
-12 %

Ilość produktu
Istniejący

Gaźnika regulacja narzędzie Pac Man Pojedyncze D Podwójne D Sześciokątnym Gniazdem Sześciokątnym 21-Zęby Wielowypustowo 7-Zęby Wielowypustowo śrubokręt Nowy Marka Narzędzie jest przeznaczony dla Certyfikowanych Techników, aby dostroić gaźniki, i utrzymać silnika w ciągu EPA specyfikacje Pakiet obejmuje : 7-zęby Wielowypustowo/21-Zęby Wielowypustowo/Pac Man/Pojedyncze D/Podwójne D/Sześciokątnym śrubokręt Uwaga : 7-zęby Wielowypustowo narzędzie jest używane na gaźniki. Używane na większości 2 cykl silniki; Pasuje Do wielu marek sprzętu, w tym Sears, Rzemieślnik, Echo, toro, Ryobi, i nic innego, który wykorzystuje wielowypustowo śruby regulacyjne Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia. FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie? 
Radzimy spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar).
4. czy można zadeklarować niższą wartość? 
Tak, zazwyczaj 'll zadeklarować $10-20 $ dla małych paczek (1-5 sztuk).

Dane produktu

Pakiet:
5-9 Sztuk
Nazwa marki:
JIGONG
Materiał:
High carbon steel
Numer modelu:
C66
Łeb śruby Rozmiar:
--
Typ:
Zestaw wkrętaków
Is_customized:
Tak
Magnetyczne:
Nie
Cechy:
Antypoślizgowa
Z Uchwytem Lub Nie:
Tak
Śruba typ głowicy:
Torx

Więcej produktów w kategorii