.

.

Korona z czarnymi paskami fotografia tło, birthday party świętować zdjęciowej tle, baby shower XT-6014

Korona z czarnymi paskami fotografia tło, birthday party świętować zdjęciowej tle, baby shower XT-6014

€ 5.00
€ 8.31
-40 %

Ilość produktu
Istniejący

  o naszej marki HUAYI jesteśmy profesjonalnym producentem fotografia tło, mamy własne studio fotograficzne i naszego profesjonalnego zespołu.nasze tle jest przede wszystkim ukierunkowane na noworodków, dzieci, dorosłych, święta, urodziny, wesela, etc.nasi projektanci mogą projektowanie różnych środowisk w zależności od potrzeb każdego klienta.jeśli potrzebujesz niestandardowego tle prosimy o kontakt z nami. 
 2 rodzajów materiałówsztuki Tkaniny(domyślnie)(w porządku dziania, miękkie, 0.3mm grubości, lekki, nie-glare)sztuki Tkaniny jest najbardziej chodliwy materiału, ten materiał jest lekki, mały wodoodporny, przeźroczysty niewielkie. Ze Względu Na nie odblaskowe, nadaje się do użytku w pomieszczeniach. będą pewne zagniecenia po otwarciu paczki, to musi się csutomer do żelaza z tyłu do usuwania zmarszczek (nie cały).co najważniejsze, to opłacalne.   bawełna poliester(cena wyższa, proszę skontaktować się ze sprzedawcą, jeśli chcesz) w porównaniu do sztuki tkaninytło, bawełna poliesterjest zmywalna,trwała bez szwu, do ponownego użycia, składany, nie odblaskowe, jasne i zmarszczki darmo!jeśli tło jest brudny, można rzucić go do pralki. Grube, trwałe, jasne w kolorze, nie szew. Może być używany wielokrotnie, nadaje się do Profesjonalnych Fotografów i Zdjęcia studia. to jest preferowanym wyborem dla fotografów. It można złożyć do łatwego przenoszenia.  Addit ional usług, Prosimy O kontakt z nami  1. Dodać top/dolna kieszeń lub otwór 2. Walcowane Na wysyłanie tło 3. można dostosować do dowolnej wielkości 4. Tło może być spersonalizowane wzór, dodać zdjęcia, zmienić kolor/styl 5. Drop shipping 6. Particularly przyspieszone, Przetwarzane na zamówienie w ciągu 24-48 godzin i wysłane.     F & P  p : jaka jest różnica między cienkie winylu (sztuki tkaniny) i poliestru?
A : cienka winylowa materiał : nie wodoodporna; Może być używany tylko do wnętrz fotografia; Więcej do jednorazowego użytku. Maksymalna bez szwu szerokość 300 cm
(inne sklepy : maksymalna może być cięte 180 cm, większy rozmiar tle muszą być łączone;)
poliester Materiał : grubsze, maksymalna szerokość bez szwu o 300 cm, Może być myte i prasować; Każdy składany, łatwy do przenoszenia, Rozsądnej cenie, lepsza jakość! Może być stosowany zarówno wewnątrz i na zewnątrz fotografia; Może być używany i przechowywane przez długi czas.

Dane produktu

Rozmiar (mm):
3x4ft, 3x5ft, 4x6ft, 5x5ft, 5x7ft, 5x8ft, 5x10ft, 6x8ft, 6x10ft, 8x8ft, 8x10ft, 10x10ft
Nazwa marki:
HUAYI
Materiał:
Winylu
Numer modelu:
XT-6014
Styl:
Dzieci
Pakiet:
Tak
Typ:
printed

Więcej produktów w kategorii