.

.

Nowy uniwersalny 360 stopni regulowany zagłówek wysuwana tylne siedzenie samochodowe uchwyt uchwyt do iPada tablet z TV DVD GPS 7-12 cal

Nowy uniwersalny 360 stopni regulowany zagłówek wysuwana tylne siedzenie samochodowe uchwyt uchwyt do iPada tablet z TV DVD GPS 7-12 cal

€ 2.00
€ 2.56
-22 %

Ilość produktu
Istniejący

24140 Uniwersalny 360 stopni regulowany zagłówek wysuwana tylne siedzenie samochodowe uchwyt uchwyt do i Pada tablet z TV DVD GPS 7-12 cal
Cechy :
Optymalne montażu rozwiązanie : mogą być montowane do obu kierowcy lub pasażera boczne siedzenia. Sztywne centrum rozszerzenie arm obsługuje wiele lub pojedyncze siedzenia pasażera oglądania.
Łatwa instalacja : bezproblemowa instalacja i łatwo bezpieczne do zagłówek bez użycia narzędzi.
Dostosować i obracać : 360 stopni obrotowy PRZEGUB KULOWY pozwala dostosować i idealny kąt widzenia.
Bezpieczne i bezpieczne : zaprojektowane, aby utrzymać tabletki stały podczas przejażdżki samochodowe. Mocowanie przywiązuje mocno do zagłówek postów swojego pojazdu i jest najbezpieczniejszym lokalizacji do montażu tylne siedzenia urządzeń rozrywkowych.
Doskonały w samochód towarzyszem : więcej do swojego samochodu zagłówek i utrzymać backseat pasażerowie rozrywkę lub drive w pokoju jako dzieciom oglądać film w plecy.Opis :
Lepiej oglądania opcje-dostosować się do zmniejszenia słonecznym blasku i łagodzi zmęczenie oczu dla pasażerów wszystkich wysokościach.
Łatwy w użyciu-wystarczy otworzyć zapięcia do uwolnienia do PRZEGUB KULOWY i regulacji, blisko dokręcić i zabezpieczyć kąt.
Łatwe html i usuwania Tablet w uchwycie
Dla 7-12 cal tablet z TV DVD GPS urządzeńDane techniczne :
Uchwyt klip szerokość : 140-250mm regulowany
Kolor : czarny
Materiał : ABSCo to jest w zestawie :
1 x wysuwana tylne siedzenie samochodowe uchwyt uchwyt do i Pada Tablet 24140

Dane produktu

Nazwa marki:
JDiag
Nazwa koloru:
Czarny
Materiał:
ABS

Więcej produktów w kategorii