.

.

Kurtyny Domu Okna Drzwi Panel Dzielnika Pokoju String Kurtyna Sheer Voile Tulle Serwet Szaliki Zasłony

Kurtyny Domu Okna Drzwi Panel Dzielnika Pokoju String Kurtyna Sheer Voile Tulle Serwet Szaliki Zasłony

€ 3.00
€ 3.31
-9 %

Ilość produktu
Istniejący

-3.53/piece -3.63/piece -3.21/piece -2.47/piece -4.79/piece -3.28/piece -2.97/piece -3.16/piece Rozmiar : 95 cm x 200 cm Uwaga : zasłony jest nosić pręt. Likt styl 4 I cena jest dla 1 pc zasłony Nosić pręt, hak, 4 cm w ciągu pręty lub linie, nie Może Mycia wody Kolor : jak pokaz obrazu Pamiętać, że : po prostu mają styl 4. Nadzieję, że rozumiesz Opakowanie : 1 x kurtyny Wysyłka : Podczas składania zamówienia, proszę wybrać sposób wysyłki i zapłacić za zamówienie, w tym wysyłki opłaty. generalnie, będziemy wysyłać rzeczy jak najszybciej po zakończeniu płatności.
Nie możemy zagwarantować czas dostawy na wszystkich przesyłek międzynarodowych ze względu na różnice w customs rozjaśnia czasy w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ, jak szybko produkt jest kontrolowane. Należy pamiętać, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, broderage opłat, ceł, i podatków dla przywozu do danego kraju. te dodatkowe opłaty mogą być zbierane w momencie dostawy. nie będziemy zwrotu kosztów transportu odmówił przesyłki.
Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek obyczajowego obowiązku importowego podatku lub. 
Koszt wysyłki nie obejmuje żadnych podatków przywozowych, a kupujący jest odpowiedzialny za należności celnych. Rozumiem, że martwisz się o wszelkie możliwe dodatkowych kosztów dla pozycji. W Oparciu O dotychczasowe doświadczenia.FAQ : 1. czy istnieje tropi liczbę dla mojej pozycji? 
Tak, wysyłamy każde zamówienie z ich Tropić Liczbę, i można zobaczyć przesyłki staus na odpowiedniej stronie internetowej.
2. Is produkt samo jak zdjęcia? 
Tak, wszystkie zdjęcia są prawdziwe. Wzięliśmy tych zdjęć przez nas samych.
3. jaki rozmiar może fit mnie? 
Radzimy spojrzeć na nasze rozmiar sugestia wykres poniżej i nasz produkt tabelę rozmiarów, jeśli są normalne rysunek. Jeśli masz specjalne rysunek, skontaktuj się z nami (powiedz nam swój wzrost i wagę, biust, talii, bioder rozmiar).
4. czy można zadeklarować niższą wartość? 
Tak, zazwyczaj będziemy zadeklarować $10-20 $ dla małych paczek (1-5 sztuk). Jeśli masz specjalny wniosek skontaktuj się z nami.
5. jestem sprzedawcę, chciałbym kupić wiele elementów swojej pozycji, co jest cena hurtowa? 
Witam, dzięki za pytanie, jeśli chcesz kupić większą ilość, proszę wysłać e-mail do nas, będziemy ci najlepsze ceny, dzięki!Powroty : Dokładamy wszelkich starań, aby służyć naszym klientom najlepsze, że możemy.

Dane produktu

Wykorzystanie:
Cafe,Biuro,Strona główna,Hotel
Lokalizacja:
Okno
Format:
Liny
Funkcja:
Translucidus (stopa cieniowanie 1%-40%)
Metoda otwierania i zamykania:
Lewy i prawy biparting otwarta
Typ instalacji:
Montaż sufitowy
Wzór:
Drukowane
Styl:
Europejski i amerykański styl
Materiał:
Woal zasłony
Numer modelu:
none
Akcesoria kosztów przetwarzania:
Wyłączone
Is_customized:
Tak
Typ wzoru:
Floral
Dotyczy typ okna:
Francuski okno
Technika:
Warp-lun
Typ:
wear rod
Function:
Translucidus

Więcej produktów w kategorii