.

.

4 sztuk Korony Opon Zawór Powietrza w oponach Stem Czapki Zaworów Opona Mini Koła czapki Rower Zaworu Zawór Auto Ciężarówka Opon dla Samochodów Truck Bike motocykl

4 sztuk Korony Opon Zawór Powietrza w oponach Stem Czapki Zaworów Opona Mini Koła czapki Rower Zaworu Zawór Auto Ciężarówka Opon dla Samochodów Truck Bike motocykl

€ 1.00
€ 1.51
-34 %

Ilość produktu
Istniejący

cechy :
uniwersalny, pasuje do każdego samochodu, ciężarówka, rower, motocykl, atv ze standardowym trzpienia zaworu
bez użycia narzędzi, łatwa instalacja
sprzedawane jako zestaw 4 Czapki Zaworów w woreczku
Aluminium ventcaps
kolor : Złoty/Srebrny/Czarny
4 X Zaworu Opony Czapki
-3.37/piece -4.56/piece
1.WYSYŁKA NA CAŁYM ŚWIECIE.(z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI DOPASOWAĆ swój adres Wysyłki.
4. zdjęciach nie są faktycznego rzeczy i są wyłącznie w celach informacyjnych.
5. USŁUGA CZAS TRANZYTU jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. czas może się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś swoje orderafter 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić swoje zamówienie i wrócić do ciebie jak najszybciej. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Delivery Czas :
1. masz 7 dni na kontakt i 30 dni zwrócić go od daty otrzymania. jeżeli rzecz jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, to będą rozpatrywane używane i NIE BĘDZIEMY ISSUEA ZWROT LUB WYMIANA do ciebie. Nie ma żadnych WYJĄTKÓW!
koszt wysyłki jest niedźwiedź zarówno przez sprzedającego i kupującego w połowie.
2. Wszystkie wracać rzeczy MUSZĄ BYĆ w oryginalnym opakowaniu i musisz DOSTARCZYĆ nam numer śledzenia przesyłki, konkretnego powodu do powrotu, i ID zamówienia.
3. My zwrócimy PEŁNĄ KWOTĘ ZWYCIĘSKIEJ OFERTY, po otrzymaniu towaru w jego pierwotnego stanu, opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów zawartych, PO ZARÓWNO Kupujący i Sprzedający anulować transakcję z aliexpress. LUB, możesz zdecydować się na wymianę.
4. będziemy ponosić wszystkie koszty wysyłki, jeśli produkt (y) jest (są) nie jak w reklamie.
1. 12 miesięcy ograniczonej Gwarancji producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub nadużywać po odbiór). akcesoria pochodzą z 3-month gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ BYĆ zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli to możliwe). musisz nam powiedzieć, co wada i dać nam swój numer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z AN
WYGASŁA GWARANCJI.

Dane produktu

Numer modelu:
EA4043
Size:
Universal
Material:
Aluminium ventcaps
Golor:
Gold / Silver /Black
Quantity:
4 X Tire Valve Caps

Więcej produktów w kategorii