.

.

Inteligentnego domu EMS Hip trener mięśni wibracyjne ćwiczenia stymulowanie maszyna sprzęt Fitness ASS Builder pośladków podnośnik masażysta

Inteligentnego domu EMS Hip trener mięśni wibracyjne ćwiczenia stymulowanie maszyna sprzęt Fitness ASS Builder pośladków podnośnik masażysta

€ 4.37

Ilość produktu
Istniejący

Inteligentnego domu EMS Hip trener mięśni wibracyjne ćwiczenia stymulowanie maszyna sprzęt Fitness ASS Builder pośladków podnośnik masażysta Ergonomiczne klocki Z w kształcie litery U projektowania i ergonomiczne poduszki, które obejmują ukierunkowane regionów w pośladki, w Muscle Max pośladki Triner osiągnie się nerwy, gdzie są one najbardziej skoncentrowany, rozgałęzienia out do glutes powodując je do umowy i zwolnić naturalnie.
Projekt jest takie, że można osiągnąć maksymalną wyniki z minimalnym dyskomfort. Ujędrnia biodra i pośladki EMS elektroniczny impulsów zamawiającym i zwalniania mięśnie jest co działa mięśni co czyni je silniejszy, mocniejsze i bardziej stonowanych!
6 tryby, 10 poziomy intensywności
Z naciśnięciem przycisku można łatwo regulować intensywność stymulacji i go o swojej firmie podczas gdy elektromagnetycznych impulsów pomóc ton i zdefiniować swoje pośladki.
W zależności od tego jak mocno chcesz pracować swoje pośladki można kontrolować intensywność i tryb łatwo! Inteligentny EMS HIP trener korzyści : Elektrostymulacja stymulacji mięśni (EMS) jest skurcz mięśni przez małe elektryczne impulsy i jest uznawany jako pro-aktywny mięśni budynku narzędzie.
Technologia ta jest dokładnie taki sam, który był używany w profesjonalnej opieki zdrowotnej przemysłu przez dziesięciolecia przez medyczne lekarze, chiropractors, fizjoterapeutów i medycyny sportowej lekarzy. Mięśni budynku do Tone mięśnie Poprawić ciała estetyki Poprawić krążenie krwi Zrelaksować napięte mięśnie Zapobiec obrażeniom Używać go w dowolnym miejscu! Nie trzeba darmowa czas! (15 minut dziennie) W kuchni W swoim łóżko Czytanie książki W pracy W każdej chwili; można to zrobić Ile dni w tygodniu mogę pociąg mój glutes dla wzrostu? ** 15 minut dziennie, 6 razy w tygodniu; następnie wrócić do zmniejszoną częstotliwości.

Dane produktu

Kolor:
Czarny
Numer modelu:
NA
Klasyfikowane przez numer exerciser:
1
Funkcja:
Mięśni relex aparatura
Nazwa marki:
FGHGF
Tryb nauczania:
NA

Więcej produktów w kategorii