.

.

Udo Mistrza Nogi Ramiona Mięśni Sprzęt Fitness Workout Exerciser Maszyna Siłownia Sprzęt Sportowy Domu Siłownia Sport Szkolenia CrossFit

Udo Mistrza Nogi Ramiona Mięśni Sprzęt Fitness Workout Exerciser Maszyna Siłownia Sprzęt Sportowy Domu Siłownia Sport Szkolenia CrossFit

€ 8.00
€ 9.97
-20 %

Ilość produktu
Istniejący


Przenośny Sprzęt Fitness Bardziej bezpieczne
Bardziej wygodne
Bardziej przystępne Cechy : Materiał : PVC
Instrukcje :
Po pierwsze, oddzielne nogi, trzymać uchwyt przez lewej lub prawej ręce, klatki piersiowej out, brzuch w, zrobić concertina ruch. Zrobić powyżej ruch stale, aż ramiona są limp i zdrętwiałe.Po drugie, niech uchwyt narzędzia szczelnie dopasować swoje obojczyk, przytrzymaj innych uchwyt z lewej (z prawej) ręcznie, niech twoje lewy (z prawej) ręcznie chowa wewnątrz, a następnie zatrzymać rozszerzyć go.
Lista pakowania :
Wielofunkcyjny składany nogi ćwicząca * 1
Oryginalny Zdjęcie : O nas :      1.TRANSFER NA CAŁYM ŚWIECIE. (z wyjątkiem niektórych krajach i APO/FPO)
2. zamówienia zrealizowane terminowo po weryfikacji płatności.
3. tylko wysyłamy potwierdzający adresy zamówienia. twój adres zamówienia MUSI ODPOWIADAĆ swój adres Wysyłki.
4. Gmin zdjęcia pokazane nie są faktycznego rzeczy i są tylko w celach informacyjnych.
5. TRANSFER CZAS SŁUŻBY jest provided przewoźnikiem i wyklucza weekendy i święta. tranzytu czasy mogą się różnić, szczególnie w okresie wakacyjnym.
6. Jeśli nie otrzymałeś przesyłki w ciągu 30 dni od daty płatności, prosimy o kontakt z nami. będziemy śledzić expedition i wrócić do ciebie tak szybko jak to możliwe z odpowiedzi. naszym celem jest zadowolenie klienta!
7. Ze Względu Na różnice w stan i zapas na czas, my wybieramy wysyłać twój rzecz od nasz pierwszy dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy. 1. 12 miesięcy Ograniczonej Gwarancji Producenta dla wadliwych elementów (z wyłączeniem elementów uszkodzonych i/lub słabo po otrzymaniu). akcesoria pochodzą z trzech miesięcy gwarancji.
2. Wadliwe elementy MUSZĄ być zgłaszane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (i w oryginalnym opakowaniu, jeśli możliwe). musisz nam powiedzieć, co wina jest i dać nam swojenumer zamówienia. MY NIE NAPRAWIĆ LUB WYMIENIĆ ELEMENTY Z UPŁYNĄŁ GWARANCJI. ci satysfakcję i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne. Please zostawić pozytywne opinie i 5 gwiazdek, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usługi.
jeśli masz jakiekolwiek problemy z naszych produktów lub usług, prosimy o kontakt z nami zanim będziesz zostawić negatywną opinię. We dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i zapewnić państwu najlepsze klienta usługi.

Dane produktu

Nazwa marki:
MUMIAN
Funkcja:
Nogi
Klasyfikowane przez numer exerciser:
1
Numer modelu:
HA00072
Tryb nauczania:
None
Origin:
China
Sales Way:
Wholesale & Retail
Material:
PVC
Feature0:
Leg Exerciser
Feature 1:
Thigh Toner Fitness Equipment
Feature 2:
Foldable
Feature 3:
Multi - functional
Feature 4:
Home Gym Equipment

Więcej produktów w kategorii