.

.

SZFTHRXDZ nowy oryginalny 5 sztuk AD823ANZ AD823AN AD823 DIP-8

SZFTHRXDZ nowy oryginalny 5 sztuk AD823ANZ AD823AN AD823 DIP-8

€ 19.94

Ilość produktu
Istniejący

= O nas celem = Jesteśmy liderem na rynku w internecie e-dystrybutorów i BOM rozwiązania.
W przypadku zakupu więcej ilość, prosimy o kontakt z nami, i będę zaoferować korzystną cenę.
Jeśli nie możesz znaleźć produkt, którego potrzebujesz, skontaktuj się z nami, będziemy ci ofertę, zapewniamy one-stop zamówień usług. Nasza firma zajmuje się głównie z rezystory, kondensatory, tranzystory, chipy pamięci, komunikacji chipy, wysokiej częstotliwości RF i innych produktów high-end. Naszym założeniem jest dostaw surowców i pierwszy serwis uczciwości. Firma w Północ Huaqiang założona na 10 lat, internetu ma potężny system producent w zakresie dostaw i agenta sprzedaży. = Płatności = 1. przed dokonaniem płatności, upewnij się, że płatności konto jest dostępny.
2. wszystkie płatności powinny być liquidated w ciągu 7 dni od daty otrzymania przedmiotu. Jeśli naprawdę nie może zapłacić, prosimy o kontakt z nami, a my pomożemy ci rozwiązać problem.
3. jeśli masz jakieś specjalne wymagania dotyczące szczegóły projektu, proszę zostawić wiadomość w porządku. = Przesyłki =
1. nasza firma może wysyłać Produkt do świata.
2. ali Express martwić darmowa logistyki-standardy, DHL, Fed Ex, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Poczta są dostępne. Przyjaciół w Brazylii. Ze względu na wysokie odprawy celnej warunki DHL, Fed Ex, TNT i UPS w Brazylii zwyczajów, to jest trudne, aby usunąć zwyczaje. Sprzedawcy mogą wybierać EMS. EMS logistyki jest łatwiejsze do przejść zwyczaje w Brazylii.
3. po otrzymaniu płatności, przedmiot zostanie wysłany w ciągu 3 dni.
4. podczas dokonywania płatności, proszę upewnić się, że wysyłka adres i numer telefonu kontaktowego są poprawne.
5. można śledzić status produktu na stronie internetowej po wysyłce. = Opinie =
1. ponieważ twoja opinia jest bardzo ważne dla naszego rozwoju, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, serdecznie zapraszamy do zostawić nam z dobre opinie. Bardzo dziękuję za twój czas.
2. Our plan będzie zostawić same opinie po swoje pozytywne opinie.
3. prosimy o kontakt przed opuszczać jakaś negatywną opinię lub otwierania wszelkich sporów na stronie, a my postaramy się jak najlepiej rozwiązać problem.
Bardzo dziękuję za wsparcie i życzymy miłego dnia!

Dane produktu

Nazwa marki:
SZFTHRXDZ
Numer modelu:
AD823ANZ

Więcej produktów w kategorii